rss

سه شنبه بیست و چهارم 10 1398

بیوگرافی مهدی قائدی به همراه عکس

عکس مهدی قائدی , تصادف مهدی قائدی , ازدواج مهدی قائدی و همسرش

یکی از با استعدادترین فوتبالیست های چند سال اخیر کشورمان مهدی قائدی می باشد که توانسته به خوبی پیشرفت کند. او در ابتدا سال های حضورش در استقلال دچار حواشی مختلفی از جمله تصادف معروف شد اما رفته رفته توانست به اوج درخشش خود خصوصا در زمان استراماچونی برسد. در ادامه ماجرای ازدواج ، عکس همسرش و بیوگرافی مهدی قائدی را برای شما قرار داده ایم.

عکس مهدی قائدی , تصادف مهدی قائدی , ازدواج مهدی قائدی و همسرش

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی متولد ۱۴ اذر ۱۳۷۷ در بوشهر می باشد. او بازیکن فوتبال اهل ایران است و در پست وینگر و مهاجم فعالیت می کند. قائدی دانش آموزش ترک تحصیل کرده است، او در بین هوادرانش به باشو شهرت دارد، و از او بعنوان نیمار ایرانی نیز یاد می شود، این پسر جوان عضو تیم بزرگسالان تیم استقلال تهران می باشد.او یک برادر و یک خواهر دارد.

حضور در ایران جوان بوشهر

قائدی فوتبال خود را از تیم های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر از ۱۰ سالگی آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶ – ۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند وی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

عکس مهدی قائدی , تصادف مهدی قائدی , ازدواج مهدی قائدی و همسرش

پیوستن مهدی قائدی به استقلال تهران

مهدی قائدی بعد از درخشش و گرفتن لقب یک پدیده با استقلال به توافق رسید و راهی تیم پر طرفدار پایتخت شد. وی خیلی زود نزد هواداران استقلال محبوب شد و به او لقب باشوی کوچک زا دادند. در اوایل خضور در استقلال به او زیاد اعتماد نشد و حواشی مختلف او را از ترکیب این تیم دور کرد ولی با حضور استراماچونی چهره دیگری از مهدی قائدی نمایان شد و توانست درخشش فوق العاده ای از خود نشان دهد.

حواشی او در استقلال

وی حواشی زیادی برای تیم استقلال بوجود آمده که از جمله یکبار اخراج در مهرماه ۱۳۹۶ به دلیل آنچه که بی‌احترامی به پیراهن تیم و دست ندادن با وینفرد شفر مربی تیم استقلال بوده و بار دیگر به علت حضور نداشتن در تمرینات تیم در فروردین ماه ۹۸ از این تیم اخراج شد.

عکس مهدی قائدی , تصادف مهدی قائدی , ازدواج مهدی قائدی و همسرش

عکس مهدی قاعدی و همسرش

ازدواج مهدی قائدی و همسرش

مهدی قائدی در سن ۲۱ سالکی با انتشار عکسی در فضای مجازی خبر از ازدواج خود داد. پیوستن مهدی قائدی به جرگه متاهلین بدون تردید می‌تواند جنبه مثبتی برای عملکرد بهتر و با روحیه‌تر او در عرصه ورزشی باشد و این ستاره فوتبال را از حواشی زیادی که بسیاری از ستاره‌های جوان در سالیان اخیر به آن دچار شدند، دور کند.


(0) نظر | برچسب ها :
X